Central and Eastern Europe in Polish

slider
Central and Eastern Europe

27-28 Sep, 2023

12. HPCI Central and Eastern Europe

27-28 września 2022, EXPO XXI, Warszawa

OSTATNIE WOLNE STOISKA!
Nowi Wystawcy! 9% więcej powierzchni wystawiennicze niż w 2022 rokuj już sprzedane.

Zostań Wystawcą Edycji 2023 (Eng)Zostań Wystawcą Edycji 2023 (Eng)

Targi HPCI (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe odbywają się  od 2009 roku. To czołowe targi branży zaopatrzenia przemysłu produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Czołowi Wystawcy z całego świata prezentują najnowsze rozwiązania w dziedzinie surowców branży Personal Care i Home Care, recepturowania, badań naukowych a także oprogramowania i technologii testowo-pomiarowych. Wydarzenie oferuje dodatkowo unikalny program edukacyjny, w tym sesję naukową, seminaria techniczne, sesję posterową oraz warsztaty Safety Assessors.

Informacja dla Wystawców (Eng)Informacja dla Wystawców (Eng) Wstępny plan targów na rok 2023 (aktualizacja 16 marca)Wstępny plan targów na rok 2023 (aktualizacja 16 marca) Dlaczego warto odwiedzić HPCI? (Eng)Dlaczego warto odwiedzić HPCI? (Eng)

Relacja: HPCI CEE z sukcesem po raz 11!
21-22 września 2022, EXPO XXI, Warszawa

19 nowych Głównych Wystawców w porównaniu do 2021 roku! 37% więcej sprzedanej powierzchni wystawienniczej!

Społeczność profesjonalistów branży Home i Personal Care z Europy Centralnej i Wschodniej, po raz 10. spotkała się podczas targów HPCI CEE w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Wystawcy tego czołowego wydarzenia branży surowców kosmetycznych i chemii gospodarczej w regionie przedstawili najnowsze osiągnięcia w dziedzinie surowców i ich recepturowania.

Edycja 2022 powitała 19 nowych głównych Wystawców zaś powierzchnia sprzedanych stoisk była większa o 37% w porównaniu do Edycji 2021. Program prezentacji technicznych był również wypełniony do ostatniego miejsca. Targi zakończyły się sukcesem, a miarą zadowolenia Wystawców jest ponowna rezerwacja niemal 95% powierzchni na kolejny rok od razu podczas targów.

Dowiedz się więcej (relacja w języku angielskim)Dowiedz się więcej (relacja w języku angielskim)

HPCI CEE jest organizowane i wspierane przez:

Logo Vincentz Network             

Partnerzy medialni:

sofw-logo          

Informacja Covid-19: Jako organizator, bierzemy pod uwagę wszystkie wytyczne i rekomendacje,  uwzględniając w naszych przygotowaniach niezbędne wymogi bezpieczeństwa.  Poza standardowymi rozwiązaniami, jak stacje do dezynfekcji rąk, czy też zasłanianie nosa i ust, planujemy dodatkowe rozwiązania mające na celu zapewnienie wszystkim uczestnikom targów – Wystawcom, Odwiedzającym czy też służbom technicznym i obsłudze – maksymalne bezpieczeństwo podczas naszego wydarzenia.