Central and Eastern Europe in Polish

slider
Central and Eastern Europe

27-28 Sep, 2023

Zarezerwuj stoisko na rok 2023 (Eng)Zarezerwuj stoisko na rok 2023 (Eng)

11. HPCI Central and Eastern Europe

21-22 września 2022, EXPO XXI, Warszawa

miejsce targów i godziny otwarcia >>

To Wydarzenie zakończyło się.

Targi HPCI (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe odbywają się  od 2009 roku. To czołowe targi branży zaopatrzenia przemysłu produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Czołowi Wystawcy z całego świata prezentują najnowsze rozwiązania w dziedzinie surowców branży Personal Care i Home Care, recepturowania, badań naukowych a także oprogramowania i technologii testowo-pomiarowych. Wydarzenie oferuje dodatkowo unikalny program edukacyjny, w tym sesję naukową, seminaria techniczne, sesję posterową oraz warsztaty Safety Assessors.

19 nowych Głównych Wystawców w porównaniu do 2021 roku! 37% więcej sprzedanej powierzchni wystawienniczej!

Katalog WystawcówKatalog Wystawców Plan targow na rok 2022Plan targow na rok 2022 Program Seminariów Technicznych (Eng/PL)Program Seminariów Technicznych (Eng/PL) Program Sesji Naukowej (Eng/PL)Program Sesji Naukowej (Eng/PL) Warsztaty DGK/IKW Safety Assessor SeminarWarsztaty DGK/IKW Safety Assessor Seminar Sesja PosterowaSesja Posterowa Informacja dla Wystawców (Eng)Informacja dla Wystawców (Eng)

Relacja: HPCI CEE z sukcesem po raz 10!
22-23 września 2021, EXPO XXI, Warszawa

Społeczność profesjonalistów branży Home i Personal Care z Europy Centralnej i Wschodniej, po raz 10. spotkała się podczas targów HPCI CEE w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Wystawcy tego czołowego wydarzenia branży surowców kosmetycznych i chemii gospodarczej w regionie przedstawili najnowsze osiągnięcia w dziedzinie surowców i ich recepturowania nie tylko na żywo ale również i online. Ta nowoczesna formuła pozwoliła na uczestnictwo w targach również tym, którzy z powodu różnych restrykcji nie mogli stawić się osobiście. Targi zakończyły się sukcesem, a miarą zadowolenia Wystawców jest ponowna rezerwacja niemal 95% powierzchni na kolejny rok od razu podczas targów.

Dowiedz się więcej (ENG)Dowiedz się więcej (ENG)

HPCI CEE jest organizowane i wspierane przez:

Logo Vincentz Network             

Partnerzy medialni:

sofw-logo          

Informacja Covid-19: Jako organizator, bierzemy pod uwagę wszystkie wytyczne i rekomendacje,  uwzględniając w naszych przygotowaniach niezbędne wymogi bezpieczeństwa.  Poza standardowymi rozwiązaniami, jak stacje do dezynfekcji rąk, czy też zasłanianie nosa i ust, planujemy dodatkowe rozwiązania mające na celu zapewnienie wszystkim uczestnikom targów – Wystawcom, Odwiedzającym czy też służbom technicznym i obsłudze – maksymalne bezpieczeństwo podczas naszego wydarzenia.