Central and Eastern Europe in Polish

slider
Central and Eastern Europe

22-23 Sep, 2021

22-23 Sep, 2021

21-22 Sep, 2022

11. HPCI Central and Eastern Europe

21-22 września 2022, EXPO XXI, Warszawa

miejsce targów i godziny otwarcia >>

Targi HPCI (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe odbywają się  od 2009 roku. To czołowe targi branży zaopatrzenia przemysłu produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Czołowi Wystawcy z całego świata prezentują najnowsze rozwiązania w dziedzinie surowców branży Personal Care i Home Care, recepturowania, badań naukowych a także oprogramowania i technologii testowo-pomiarowych. Wydarzenie oferuje dodatkowo unikalny program edukacyjny, w tym sesję naukową, seminaria techniczne, sesję posterową oraz warsztaty Safety Assessors.

OSTATNIE DOSTĘPNE STOISKA NA ROK 2022!
10 nowych Wystawców w porównaniu do 2021 roku! 18% więcej sprzedanej powierzchni wystawienniczej!

Zostań Wystawcą HPCI CEEZostań Wystawcą HPCI CEE Informacja dla Wystawców (Eng)Informacja dla Wystawców (Eng) Wstępny plan powierzchni na rok 2022 (stan na 23 maja 2022)Wstępny plan powierzchni na rok 2022 (stan na 23 maja 2022)

HPCI CEE z sukcesem po raz 10!
22-23 września 2021, EXPO XXI, Warszawa

Społeczność profesjonalistów branży Home i Personal Care z Europy Centralnej i Wschodniej, po raz 10. spotkała się podczas targów HPCI CEE w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Wystawcy tego czołowego wydarzenia branży surowców kosmetycznych i chemii gospodarczej w regionie przedstawili najnowsze osiągnięcia w dziedzinie surowców i ich recepturowania nie tylko na żywo ale również i online. Ta nowoczesna formuła pozwoliła na uczestnictwo w targach również tym, którzy z powodu różnych restrykcji nie mogli stawić się osobiście. Targi zakończyły się sukcesem, a miarą zadowolenia Wystawców jest ponowna rezerwacja niemal 95% powierzchni na kolejny rok od razu podczas targów.

Zobacz relację (ENG)Zobacz relację (ENG) Wirtualny Katalog WystawcówWirtualny Katalog Wystawców Program Seminariów TechnicznychProgram Seminariów Technicznych Program Sesji NaukowejProgram Sesji Naukowej
Zobacz Katalog Wystawców (pdf)Zobacz Katalog Wystawców (pdf)
Informacja Covid-19: Jako organizator, bierzemy pod uwagę wszystkie wytyczne i rekomendacje,  uwzględniając w naszych przygotowaniach niezbędne wymogi bezpieczeństwa.  Poza standardowymi rozwiązaniami, jak stacje do dezynfekcji rąk, czy też zasłanianie nosa i ust, planujemy dodatkowe rozwiązania mające na celu zapewnienie wszystkim uczestnikom targów – Wystawcom, Odwiedzającym czy też służbom technicznym i obsłudze – maksymalne bezpieczeństwo podczas naszego wydarzenia.

HPCI CEE jest organizowane i wspierane przez:

Logo Vincentz Network             

Partnerzy medialni:

sofw-logo