HPCI CEE 2020 Postponed – PL

HPCI CEE 2020 przełożone na rok 2021.

Jako organizatorzy HPCI CEE (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe Exhibition and Conference z przykrością informujemy, iż 10. Jubileuszowa edycja naszych targów, zaplanowana na 7-8 października 2020 r., została przełożona na rok 2021.

Uwzględniając wszystkie istotne okoliczności, w tym wciąż nieznany kierunek rozwoju pandemii COVID-19, nowe obostrzenia wprowadzane przez rządy państw, ograniczenia w transporcie a także idące za tym problemy i wyzwania stojące przed naszymi Wystawcami i Odwiedzającymi, była to decyzja nieunikniona.

Tym samym, HPCI CEE powróci w roku 2021 zgodnie z zaplanowanym harmonogramem tj.
22-23 września 2021, w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Pomimo iż przeprowadzenie targów w Polsce jest prawnie możliwe, my zaś jako organizatorzy poczyniliśmy wszelkie niezbędne przygotowania do przeprowadzenia naszego wydarzenia w sposób bezpieczny dla wszystkich uczestników, mając na względzie wszystkie powyższe okoliczności a także wsłuchując się w głosy naszych Partnerów, podjęliśmy tę trudną decyzję.

Wiedząc jak ważną i stałą rolę pełni od lat HPCI CEE na mapie wydarzeń B2B branży surowców Personal Care i Home Care w regionie, liczymy na to, iż jesienią 2021 roku będziemy, już bez żadnych zakłóceń, wspólnie świętować 10. Edycję naszych targów.

Jako organizator, będziemy pozostawać w bieżącym kontakcie z naszymi Wystawcami i Odwiedzającymi i wszystkimi Partnerami w sprawach związanych z tegoroczną i przyszłoroczną edycją targów oraz wydarzeniami towarzyszącymi.

Szczegółowe pytania prosimy kierować na adres: lukasz.brud.extern@vincentz.net