Exhibitor List 2020 for Central and Eastern Europe

HPCI CEE 2020 przełożone na rok 2021.

Jako organizatorzy HPCI CEE (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe Exhibition and Conference z przykrością informujemy, iż 10. Jubileuszowa edycja naszych targów, zaplanowana na 7-8 października 2020 r., została przełożona na rok 2021.

Uwzględniając wszystkie istotne okoliczności, w tym wciąż nieznany kierunek rozwoju pandemii COVID-19, nowe obostrzenia wprowadzane przez rządy państw, ograniczenia w transporcie a także idące za tym problemy i wyzwania stojące przed naszymi Wystawcami i Odwiedzającymi, była to decyzja nieunikniona.

Tym samym, HPCI CEE powróci w roku 2021 zgodnie z zaplanowanym harmonogramem tj.
22-23 września 2021, w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Pomimo iż przeprowadzenie targów w Polsce jest prawnie możliwe, my zaś jako organizatorzy poczyniliśmy wszelkie niezbędne przygotowania do przeprowadzenia naszego wydarzenia w sposób bezpieczny dla wszystkich uczestników, mając na względzie wszystkie powyższe okoliczności a także wsłuchując się w głosy naszych Partnerów, podjęliśmy tę trudną decyzję.

Wiedząc jak ważną i stałą rolę pełni od lat HPCI CEE na mapie wydarzeń B2B branży surowców Personal Care i Home Care w regionie, liczymy na to, iż jesienią 2021 roku będziemy, już bez żadnych zakłóceń, wspólnie świętować 10. Edycję naszych targów.

Jako organizator, będziemy pozostawać w bieżącym kontakcie z naszymi Wystawcami i Odwiedzającymi i wszystkimi Partnerami w sprawach związanych z tegoroczną i przyszłoroczną edycją targów oraz wydarzeniami towarzyszącymi.

Szczegółowe pytania prosimy kierować na adres: lukasz.brud.extern@vincentz.net